Több százezer férfi és nő keresi nálunk a párját. Miért ne lehetnél te is azok között, akik társra találnak nálunk? Regisztrálj ingyen és böngéssz fotókat a többi társkeresőről, írj üzenetet, küldj ajándékot, érezd jól magad egy nyitott társaságban!
Szia! :)
Szabadidős programokhoz keresek intelligens, kedves, csinos, vékonyabb alkatú hölgyet, inkább hosszabb, mint rövidebb hajjal ... de ez utóbbi valójában nem feltétel. Ha szereted a színvonalas gasztronómiát és szükségét érzed időnként a jó társaságnak, akkor biztosan van bennünk valami közös ... és talán érdemes volna jobban megismerkednünk!
És most pár szót rólam: csak ajánlani tudom magamat és ezzel a szüleim és a barátaim is egyetértenek... :)
Komolyra fordítva a szót: képes vagyok meghallgatni másokat, van véleményem, jó társaságnak tartom magam, érdeklődő és tájékozott típus vagyok, szeretek jól öltözni, kulturáltan viselkedek, stabil és jó egzisztenciális körülmények között élek.